ליבנה קציר, משרד עורכי דין  |  מגדל ב.ס.ר. 1 - קומה 11, רח' בן גוריון 2, רמת-גן 5257334  
03-5097788    03-5097799    office@katsir-law.co.il‏

דיני עבודה

תחום דיני העבודה נחשב לתחום שבו, מלכתחילה, צפויים ניגודי אינטרסים וחיכוכים בין הצדדים המעורבים, העובד והמעסיק, בשל מניעים השונים העומדים מאחורי התנהלות כל אחד משני הצדדים. ואכן, אין זה מפתיע שלוחות הזמנים של בתי הדין האזוריים לדיני עבודה וגם זה של בית הדין הארצי לעבודה עמוסים עד לעייפה בתביעות של עובדים ומעבידים.

דיני עבודה – ההיבט החוקי

חוקי היסוד לכל מערכת דיני העבודה הם חוק יסוד חופש העיסוק, התשנ”ד 1994, חוק יסוד כבוד האדם וחירותו, התשנ”ב 1992, חוק יסוד משק מדינה, התשל”ה 1975.אבל, מאחר ודיני עבודה מקיפים תחומים רבים, מבחינה חוקית, במדינת ישראל, מוסדר כל אחד מהנושאים הרבים הנכללים בהם בחוקים, תקנות, חקיקות וצווים המהווים נדבכים רלוונטיים לעיסוק בסוגיה ספציפית. כך, שלמשל, בדיון בנושא פיטורי עובדת בהריון, ייעשה שימוש בחקיקות ופסיקות שונים לגמרי מאלה שייעשו כאשר הדיון יעסוק בנושא הלנת שכר או בנושא שימוע לפני פיטורין.

למה צריך עורך דין לענייני עבודה דווקא?

כפי שצוין, מדובר בתחום גדול ומקיף, אשר עו”ד שאיננו עוסק בו וחי אותו בחיי היומיום שלו עלול שלא להיות מסוגל להתמצא בחקיקות הרלוונטיות לנושא בו עוסק המשפט. לכן, הוא עלול שלא לספק את הטיעונים הטובים והנכונים ביותר, אשר יסייעו לכם בבניית תיק התביעה או בבניית ההגנה הטובה עבורכם, במידה ואתם בצד הנתבע. עורך דין לענייני עבודה, בניגוד לו, שולט בחומר היטב, ולכן, הוא מהווה את הבחירה הנכונה במקרים כאלה.

למשרד עו”ד ליבנה קציר ניסיון רב בטיפול בתביעות דיני עבודה על נושאיהן הרבים והשונים, הן בייצוגם של מעסיקים והן בייצוג העובדים. הניסיון שלנו משני צידי מתרס הדין מאפשר לנו להשיג עבורכם את התנאים הטובים ביותר ולהפיק את המקסימום מהליך זה.

לייעוץ משפטי, צרו קשר בהקדם בטלפון 03-5097788, או מלאו את הטופס המצורף.

ליבנה קציר, משרד עורכי דין

 

ליעוץ משפטי צרו קשר עם משרדנו בטלפון 03-5097788 או מלאו את הטופס הבא ונשיבכם בהקדם