ליבנה קציר, משרד עורכי דין  |  מגדל ב.ס.ר. 1 - קומה 11, רח' בן גוריון 2, רמת-גן 5257334  
03-5097788    03-5097799    office@katsir-law.co.il‏

משרד עו”ד ליבנה קציר -פרופיל משרד

אל העיסוק המקצועי במשפטים, הגיעה עו”ד ליבנה קציר, מתוך ניסיון להכניס מעט צדק והיגיון בעולם הסובב אותנו.

בשנים שחלפו מאז הוקם המשרד, הספיקה עו”ד קציר לייצג מעסיקים ועובדים בהליכי שימוע ובהליכים בבתי הדין לעבודה ואף לייעץ בגיבוש הסכמי עבודה המגנים על זכויות המעסיקים והעובדים גם יחד. במקביל לכך, ייצגה עו”ד קציר חברות וארגונים בהליכי גבייה כנגד חייבים הן בהליכי הוצאה לפועל והן בהליכים בבתי משפטץ

עיקר עיסוקה של עוה”ד קציר הוא בייצוג גופים מסחריים בהליכים שונים בבתי משפט והוצאה לפועל.

כמו כן, מעניקה עו”ד קציר ייעוץ משפטי קבוע לחברות, תוך כדי ליווי אישי וצמוד לאורך כל ההליכים, ומתוך ראיית טובת הלקוח לנגד עיניה.

מבנה המשרד:

בראש המשרד עומדת עוה”ד ליבנה קציר ואיתה צוות של עו”ד, מתמחה וטרום מתמחים.

כאשר כל תיק, לקוח או הליך, מפוקחים בקפידה על ידי עו”ד קציר, מתוך האמונה כי יחס אישי ללקוח, הינו אחת מאבני היסוד הנדרשות מכל נותן שירות המכבד את עצמו. על אחת כמה וכמה, כאשר מדובר בתחום רציני ובעל משקל, כמו ייצוג בבתי המשפט.

תחומי התמחות:

תחומי ההתמחות של המשרד כוללים, בין השאר:

הליכי גבייה: ייצוג ארגונים וחברות בהוצאה לפועל ובבתי משפט כנגד לקוחות חייבים (במקרים של שיקים חוזרים וגם חובות על פי חשבוניות או הסכם).

תביעות נזיקין: יצוג ארגונים ולקוחות פרטיים בתביעות נזקי רכוש.

דיני עבודה: ייצוג של עובדים ומעסיקים כאחד בתביעות הנידונות בבית הדין לעבודה, ליווי בהליכי פיטורין, הכנת הסכמי עבודה, יעוץ בכל הקשר לזכויות עובדים ומעסיקים בפן של דיני העבודה.

לא סתם “עוד” משרד עו”ד 

לאורך כל דרכו המקצועית, מקפיד משרד עו”ד ליבנה קציר להילחם עבור לקוחותיו באופן יעיל, זריז ומתוך שירותיות מוקפדת. הזמינות המתמשכת והנאמנות ללקוחות ברגעים המאתגרים ביותר של חייהם, הינן חלק מהסיבות העיקריות לכך שהלקוחות של משרד עו”ד ליבנה קציר אינם מתייחסים אליו כאל משרד עו”ד רגיל מן השורה.

 

ליבנה קציר, משרד עורכי דין

 

ליעוץ משפטי צרו קשר עם משרדנו בטלפון 03-5097788 או מלאו את הטופס הבא ונשיבכם בהקדם